€ 240.000
€ 240.000
Vraagprijs: | € 240.000 | District: | Wanica |
Omgeving: | Wanica | Slaapkamers: | 3 |
Badkamers: | 2 | Toiletten: | 2 |
Beschikbaarheid: | Per Direct | Perceelgrootte: | 920 m² |
Woonoppervlakte: | 322 m² | Titel: | Eigendom |
Te koop: Comfortabele 3-kamerwoning met potentie – dé locatie van de toekomst!
Ontdek deze charmante 3-kamerwoning met tuin, ideaal voor starters, kleine gezinnen of investeerders. Gelegen op een rustige maar strategisch gunstige plek, staat deze woning op een locatie waar binnenkort volop stedelijke ontwikkeling plaatsvindt. Denk aan nieuwe voorzieningen, verbeterde infrastructuur en een sterke waardestijging in de komende jaren.
Wat maakt deze woning uniek?
* Woonoppervlakte van ca. 75 m²
* Ruime en lichte woonkamer
* Twee goed bemeten slaapkamers
* Een master room eigen bad en toilet
* Nette keuken en badkamer
* Zonnige tuin op het zuiden
* Eigen berging en parkeergelegenheid
Een slimme investering in de toekomst
Met de geplande gebiedsontwikkeling in de directe omgeving, waaronder nieuwe winkels, scholen en groenvoorzieningen, is dit niet alleen een fijne plek om te wonen, maar ook een kansrijke investering. Wonen in een opkomend gebied betekent profiteren van groeiende voorzieningen én waardevermeerdering.
Interesse?
Wacht niet te lang – woningen op deze locatie zijn gewild en de toekomst ziet er veelbelovend uit. Neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging
E | rayneshbhajan@remax.sr |
M | +597 7628128 |
T | +597 475577 - 474488 |
63.802 Facebook volgers!
Social Media