€ 1.300 / mnd.

Bombaystraat #20

€ 1.300 / mnd.

Bombaystraat #20

Specificaties

  Vraagprijs: € 1.300   District: Paramaribo
  Omgeving: Paramaribo Zuid en omgeving   Slaapkamers: 2
  Badkamers: 1   Toiletten: 1
  Beschikbaarheid: Per direct   Woonoppervlakte: 90 m²
  Gemeubileerd: Gemeubileerd

TE HUUR – Bombaystraat 20, Paramaribo

Gemeubileerde luxe en full-airconditioned appartementen in het veilige en rustige Benie's Park – Instapklaar!
 
Aan de Bombaystraat bieden wij 2 volledig gemeubileerde appartementen te huur aan. Ideaal voor werkenden, expats of kleine gezinnen die comfortabel en direct willen intrekken.
 
Indeling per appartement:
- 2 Slaapkamers
- Badkamer met toilet
- Ruime woonkamer
- Keuken
- Volledig gemeubileerd
 
De appartementen zijn praktisch ingedeeld en voorzien van meubilair, waardoor u direct kunt wonen zonder extra investeringen.
Gelegen op een goed bereikbare locatie in Paramaribo, dichtbij Gummels Airport, winkels, scholen en openbaar vervoer.
 
Interesse? Maak een afspraak voor meer informatie of een bezichtiging!
Let wel: doelgroep is expats

Bijzonderheden

Let wel: Doelgroep is expats



In een internationale omgeving als Suriname worden objecten in diverse valuta te koop of te huur aangeboden. Om u van dienst te zijn, rekenen wij onze vraagprijzen dagelijks om naar diverse valuta. Wanneer de valuta waarin de prijs van het object wordt weergegeven, afwijkt van de valuta waarin deze wordt aangeboden, kan dit bedrag per dag veranderen. U kunt dan ook geen rechten ontlenen aan deze omgerekende prijzen. Dit specifieke object wordt aangeboden in EUR

Meer informatie?

Graziella Kamperveen
E  grazkamperveen@remax.sr
M  +597 8155525
T  +597 475577 - 474488
Direct contact via Whatsapp Alle objecten van deze makelaar Informatie aanvragen

63.802 Facebook fans!
Deel op Social Media


Mis het niet

Ontvang de nieuwste aanbiedingen, vastgoed nieuws en inzichten rechtstreeks in uw inbox.

Uw abonnement kan niet worden opgeslagen. Probeer het alstublieft opnieuw.
Uw abonnement is geslaagd.