€ 35.000
€ 35.000
| Vraagprijs: | € 35.000 | District: | Commewijne |
| Omgeving: | Commewijne | Beschikbaarheid: | Per direct |
| Perceelgrootte: | 675 m² | Titel: | Eigendom |
Op een rustige en goed bereikbare locatie in Commewijne, aan de Jaitoenweg die een zijstraat is van Lust en Rust Serie A weg, ligt deze ruime eigendomskavel van 675m². Deze kavel heeft een frontbreedte van 22.50 meter en een diepte van 30 meter, wat veel mogelijkheden biedt voor verschillende doeleinden. Of u nu een ruime woning met tuin wilt realiseren of iets met commerciële invulling overweegt, deze afmetingen bieden flexibiliteit en gebruiksgemak.
De omgeving kenmerkt zich door rust en ontwikkeling in Commewijne.
Winkels, scholen en andere dagelijkse voorzieningen bevinden zich op korte afstand waardoor het perceel zeer geschikt is voor gezinnen, investeerders of ondernemers die op zoek zijn naar een strategisch gelegen locatie.
Dit is een aantrekkelijke kans voor wie wil investeren in grond met toekomstpotentieel in Commewijne. De combinatie van een goede ligging, een geschikte oppervlakte en een nette ontsluiting via Lust en Rust serie A weg maakt dit aanbod extra interessant.
Voor meer informatie of een bezichtigng, neemt u gerust contact op met de makelaar!
Grace Sakrama| E | gracesakrama@remax.sr |
| M | +597 7102374 |
| T | +597 475577 - 474488 |
63.802 Facebook volgers!
Social Media